kynnimees-ettevottest-logo 

OÜ Künnimees

Künnimees on kirjastus, mille ülesanne on toetada emakeeleõpetuse uuenemist kaasaegsest metoodikast lähtuvate õpikute ja õppematerjalide kirjastamisega. Eesmärgi saavutamisele aitab kaasa tihe side Tartu Ülikooli emakeeledidaktika alase uurimis- ja arendustööga: kirjastuse asutaja Martin Ehala on Tartu Ülikooli emakeeleõpetuse professor.

SEMINAR KLASSIÕPETAJATELE - eesti keele õpetamine kirjastuse 1. ja 2. klassi õppevara abil

28. oktoobril Tartus, kell 11.00 - 14.30 tutvustavad Küllike Kütimets, Mare Kütt ja Martin Ehala  1. ja 2. klassi õppevara.

Teemad: * õpetamine klassis, kus on erinevate lugemisoskustega õpilased; * lugemisteksti raskusastme määramine; * lugemispalad väärtuste kujundajana; * praktilisd harjutused ja mängud erinevate tajude arendamiseks, * keeleteemade käsitlemine õigekeelsuse ja keeleliste oskuste (kõnelemine, kuulamine, lugemine, kirjutamine) arendamisel; * Martin Ehala: kasulikke võtteid häälikupikkuse käsitlemisel õigekirjaõpetamisel.

Seminar on tasuta. Osalemiseks on vaja eelregistreeruda kuni 10. oktoobrini (tel 5230720 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Täpse toimumiskoha teatame osalejatele 21. oktoobril. 

UUS AABITS JA EESTI KEELE ÕPIK

kass

1. klassi eesti keele õppevara:
aabits, aabitsa töövihik, väikeste tähtede
kirjatehnikavihik ja klassi seinale kuvamiseks mõeldud e-aabits (trükitud aabitsa pdf-versioon); 
1. klassi eesti keele õpik, töövihik ja suurte
tähtede kirjatehnikavihik.

Tellimine: Algõpetus
Trüki
infoleht

1. klassi eesti keele õpetajaraamat
on allalaetav aabitsa veebivaramust.

 


 

2. KLASSI EESTI KEELE TÖÖVIHIKUD. Info: Algõpetus Töövihiku näidisleheküljed Õpetajaraamat on allalaetav aabitsa veebivaramust

 

RÕÕM KEELEST JA INIMESTEST

Praktilise eesti keele õppematerjalide autor, metoodik ja koolitaja Mare Kitsnik jagab oma kogemusi metoodika rakendamisest eesti keele tundides. Loe lähemalt: Mare Kitsniku blogi

 

TELLIMINE

Gümnaasiumi eesti keele õppevara infolehe saab välja trükkida siit.

Põhikooli eesti keele õppevara infolehe saab välja trükkida siit.

Algkooli eesti keele õppevara infolehe saab välja trükkida siit.

Koolid ja eraisikud saavad tellida kodulehe tellimiskeskuse (ostukorv) kaudu või saates oma tellimissoovi aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Järgmise 2017/2018 õppeaasta koolide ettetellimised palume teha hiljemalt aprillis-mais 2017.